RS Servis Hakkında

RS Servis Tarihçesi

RS Servis 3 Aralık 2008 tarihinde, İstanbul merkezli olarak kuruldu. “Kurumsal Yönetim” anlayışını, “Türk Esnaflık Prensipleri” ile harmanlayarak hizmet vermeyi amaçlayan ve bu sağlam temeller üzerine kurulmuş güçlü bir kurumsal şirket hayali ile yola koyulan RS Servis bugün itibariyle, Türkiye geneline yaygın servis ağı ve yurtdışında hizmet veren bayileri ile toplam 60 hizmet noktasında hızlı, profesyonel ve ekonomik oto servis hizmetleri sunuyor.

RS Servis’in kurucusu Ünal Ünaldı, babası Zeki Ünaldı’nın otomotiv sektöründe edindiği bilgi ve geleneksel tecrübeyi, yeni teknik ve metodolojiler ile bir araya getirerek RS Servis’i günümüzdeki gelişmiş ve yenilikçi konumuna taşıdı. İlk kurulduğu günden itibaren hizmetlerini farklılaştırmayı amaçlayan RS Servis, kuruluşu ile birlikte altı ay boyunca AR-GE çalışmaları yürüterek 3 hizmet modülünden oluşan hizmet altyapısını geliştirmeye başladı. RS Servis’in 3 ana hizmet modülünden ilki olan “Radiator Services”, 2 Mayıs 2009 tarihinde düzenlenen tanıtım toplantısıyla otomotiv sektörüne tanıtıldı ve hizmet vermeye başladı.

RS Servis, üç yıllık detaylı araştırma ve AR-GE çalışmaları neticesinde 4 Mayıs 2012 tarihi itibariyle, tüm hizmet modüllerini tam kapsamlı olarak, Türkiye geneline yaygın servis ağı ile sunabilir hale geldi. RS Servis, kendi bünyesinde kurduğu servis noktalarının yanı sıra, RS Servis bayilik hakkını elde eden hizmet noktaları ile de hizmet veriyor. Güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiş olan RS Servis bayilerini seçerken, RS Servis kalite politikasını koşulsuz sunabilmeyi ilk şart olarak görüyor. RS Servis’te ilk öncelik daima hizmet kalitesidir. RS Servis bayi olmak için web sitemiz üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu
RS Servis, Tüm Oto Servisleri Federasyonu (TOSEF) üyesidir.

RS Servis, kazançlarını yeni yatırımlara dönüştürerek ve bu yatırımlara, yıllar itibariyle edindiği bilgi ve tecrübeyi de katarak, farklı faaliyet alanlarında hizmet vermek üzere birçok iştirak şirketin de kurucusu oldu. RS Servis, iştirak şirketleri ile birlikte artık oto servis hizmetlerinin yanı sıra, oto dışı hasar onarım hizmetlerinde ve oto servis hizmetlerine yönelik yazılım hizmetlerinde de faaliyet gösteriyor.

www.tosef.org

RS Servis Hizmet Modülleri

"Repair Systems" kapsamında RS Servis'te "Mini Onarım" "Hasar Onarım", "Dolu Hasar Onarımı" ve "Mekanik Onarım" hizmetleri sunulur. "Mini Onarım", otomobillerde oluşan küçük hasarların onarımlarına yönelik geliştirilen pratik teknikleri ihtiva eder. Hem hızlı bir onarım imkanı sunar, hem de daha ekonomik bir çözüm sağlar. Dünya literatüründe PDR (Paintless Dent Repair), PR (Paint Repair), BR (Bumper Repair), SR (Stain Removal), DR (Dent Repair), WR (Windshield Repair) ve IR (Interior Repair) olarak tanımlanan "Boyasız Göçük Düzeltme", "Boya Onarımı", "Plastik Tampon Onarımı", "Leke Çıkarma", "Boya Hasarlı Kaporta Göçük Onarımı", "Ön Cam Onarımı" ve "İç Döşeme Onarımı" hizmetlerini kapsar. RS Servis, yalnızca küçük hasarların onarımında değil, her büyüklükteki hasarın onarımında "Hasar Onarım" hizmetleri sunar. Bununla birlikte, dolu yağışı neticesinde otomobil kaportasında oluşan hasarların onarımı için de "Dolu Hasar Onarımı" hizmetini sunar. "Repair Systems" çatısı altında sadece hasar onarımlara değil, aynı zamanda "Mekanik Bakım ve Onarım" hizmeti ile de servis hizmeti verir.

Otomobillerin uzun ömürlü kullanımına yönelik sunulan oto bakım, koruma ve yenileme hizmetlerini kapsar. “Renew Solutions” kapsamında “Boya Koruma”, “Döşeme Koruma” ve “Motor Koruma” gibi hizmetler sunulur.

Otomobillerin birçok parçasında alüminyum malzeme kullanılır. “Radiator Services”, radyatör ve alüminyum parçaların onarımı hizmetlerini kapsar. RS Servis, bu hizmeti kapsamındaki onarımlarını Durafix Easyweld teknolojisi ile gerçekleştirmekte olup, Durafix Easyweld Türkiye distribütörüdür.

RS Servis Bayisi Olmak İster misiniz?

Oto servis alanında hizmet veriyorsanız ve faaliyetlerinizi müşterilerinize RS Servis markası altında sunmak isterseniz, RS Servis Bayisi olmak üzere web sitemiz üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.