Hasar Onarım Hizmeti

Hasar Onarım Hizmeti

Türkiye geneline yaygın olarak garantili hasar onarım hizmetleri sunan RS Servis, "Değişim yerine onarım" bilinci ile hareket ederek müşterilerinin hızlı, ekonomik ve profesyonel onarım çözümlerine ulaşabilmelerini sağlıyor. Aileden başlayan 35 yıllık hasar onarım uzmanlığı ile hizmet veren RS Servis'te, Türkiye genelindeki tüm RS Servis bayilerinde geçerli olmak üzere 2 yıl işçilik garantisi geçerlidir.

RS Servis'te Hasar Onarım Hizmeti kapsamında, "Dijital Ekspertiz", "Kaporta Onarımı", "Boya Onarımı" ve "Rot Balans" uygulanmaktadır.

Çevre Dostu Dijital Ekspertiz

RS Servis'te Hasar Onarım Hizmeti, Dijital Ekspertiz uygulaması ile araçta oluşan hasarların araç teslimi sırasında kayıt edilmesi ile başlar. Dijital Ekspertiz uygulaması sayesinde ekspertiz işlemi, araç teslimi sırasında hızlı, profesyonel ve hiçbir kağıt evrak gerektirmeden, dijital ortamda gerçekleştirilir.

Kaporta Onarımı

Araçların iskeletini oluşturan şasenin ve şaseyi kaplayan sac kısımlarının hasara uğraması halinde, dış karoserin (kaporta) ve şase ölçülerinin fabrika üretim standartlarının dışına çıkması durumunda RS Servis uzman kadrosu, "Kaporta Onarımı Hizmeti" kapsamında profesyonel cihaz ve ekipmanlar ile aracınızı eski haline ve fabrika üretim standartlarına tekrardan geri getirir.

Boya Onarımı

Boya, araçların kaporta aksamını korozyona karşı koruyan bir örtü görevi görmektedir. RS Servis bu örtünün zarar görmesi halinde, boyanın onarımını gerçekleştirerek eski haline getirmek için aracın fabrika boya kodunu mix boya cihazında hazırlar ve boya işlemini araç boya fırınlarında gerçekleştirir.

Rot Balans

Araçlarda hasar meydana gelmesi halinde, hasarlı aracın yürüyen aksamındaki fabrika kamber, kaster ve rot ölçülerinde değişimler meydana gelebilir. RS Servis'te bu aksamlar bilgisayarlı rot ayar cihazı ile ölçülür ve travers, taşıyıcı, dingil parçaları, fabrika ölçülerine büyük titizlikle geri getirilir.

Hizmetlerimiz

RS Servis Bayisi Olmak İster misiniz?

Oto servis alanında hizmet veriyorsanız ve faaliyetlerinizi müşterilerinize RS Servis markası altında sunmak isterseniz, RS Servis Bayisi olmak üzere web sitemiz üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.