Leke Çıkarma (SR)

Leke Çıkarma (SR)

Araçların koltuk, kapı ve tavan gibi aksamlarındaki deri, vinil, döşeme kumaşları ve halı malzemeleri üzerinde 5 cm çapa kadar oluşan lekelerin, nüfuz ettikleri zemin üzerinden etkin bir şekilde çıkarılması işlemidir.

Malzeme içine tamamen nüfuz etmiş, uzun süreden beri bulunan veya daha önce kimyasal müdahalelerde bulunulmuş olan lekelerin tamamen çıkartılması bazen mümkün olamayabilir. Koltuk üzerinde uygulanan leke çıkarma işlemlerinde, kirli koltuk yüzeyinin temizlenmesi veya iç süngerinin çıkartılması gerekebilir. Leke çıkarmak amacıyla yapılan temizleme ve çıkarma/takma işlemleri, "Mini Onarım Hizmeti" kapsamında, RS Servis’te bedelsiz olarak yapılır. Leke çıkarma işlemi yapılan koltuk dışındaki diğer koltuklarda temizlik ihtiyacı bulunması halinde, bu koltukların temizlik işlemleri ayrıca ücretlendirilir.

“5 cm çapa kadar” şeklinde belirtilen ölçü limiti, anlaşmalı sigorta şirketine göre değişkenlik gösterebilir.

Mini Onarım Hizmetleri

RS Servis Bayisi Olmak İster misiniz?

Oto servis alanında hizmet veriyorsanız ve faaliyetlerinizi müşterilerinize RS Servis markası altında sunmak isterseniz, RS Servis Bayisi olmak üzere web sitemiz üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.