Yönetim

RS Servis Yönetim Kadrosu

RS Servis olarak, "Kurumsal Yönetim" anlayışımız ışığında oluşturduğumuz kurumsal organizasyon yapımız sayesinde tüm hizmetlerimizi yüksek kalite standartlarında veriyoruz. Kurumsal organizasyon yapımız, birim çalışanlarından yöneticilerine kadar tüm personelimizin yenilikçi bir yaklaşım ile hizmet verebilmesini hedefliyor.

RS Servis'i rakiplerinden farklılaştıran çok sebep var. Bunların başında, sahip olduğumuz güçlü organizasyon yapımız, dinamik ve yenilikçi personelimiz ve kendi alanlarında önemli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip yöneticilerimiz bulunuyor. Yönetim kadromuz hakkında detaylı bilgiyi bu sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Ünal Ünaldı

Y.K. Başkanı ve Genel Müdür

1979 yılında Ankara'da doğan Ünal Ünaldı, Ankara Fen Lisesi'ni bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nden mezun oldu. Ünaldı, mezuniyetinin ardından aile şirketi olan Zeki Ünaldı Otomotiv'de 2009 yılına kadar Genel Müdür olarak görev yaptı. Ünal Ünaldı, 2009 yılında Genel Müdürlük görevinden ayrılarak RS Servisi kurdu. İlgi Ünaldı ile evli olan Ünaldı, iki erkek ve bir kız çocuğu babasıdır.

Mehmet Yalçın

Genel Müdür Yardımcısı - Satış, Pazarlama ve Kurumsal

21 Mart 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Sigortacılık ve Bankacılık mezunu olan Yalçın,1991 yılında bir Sigorta Acentesi ile ilk adımını atan Mehmet Yalçın, 1999 itibariyle görev almaya başladığı bir sigorta şirketinde, çeşitli bölümlerde yöneticilik yaptı. Yalçın, 13 sene boyunca acentelik dahil olmak üzere, sigorta sektöründe çeşitli görevlerde yer aldı. 2010 yılında Otomotiv Sektörüne geçiş yaptı. RS Servis kariyerine 2011 yılı itibariyle, Tahsilat Müdürü olarak başladı. 2013 yılı Nisan ayı itibariyle sırasıyla Mobil Operasyon departmanı ve Müşteri ilişkilerinden Sorumlu Genel Müdür yardımcılığı görevini üstlendi. Mehmet Yalçın, 2015 yılından beri Satış, Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Yalçın, evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Abdurrahman Çelik

Hasar Onarım Direktörü

1975 yılında Gümüşhane'de doğan Abdurrahman Çelik, İzmir Mithat paşa Teknik Lisesi Makine bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Otomotiv'den mezun oldu. Çelik, mezuniyeti sonrası 2003 yılında İzmir'den İstanbul'a yerleşti. 2019 Mayıs itibariyle Çelik, RS Genel Müdürlük bünyesinde Hasar Operasyon Direktörlüğü görevine getirildi. Evli Olan Çelik, bir erkek, iki kız çocuk babasıdır.

İsmail Demirel

Mobil Onarım Direktörü

1965 Yılında Bursa'da doğan İsmail Demirel, 1990 yılı itibariyle otomobil fabrikasında yedek parça, kalite kontrol, ARGE alanlarında 16 yıl boyunca görev aldı. Bu görevlerinin yanı sıra motor sporları ile ilgilendi. 6 yıl boyunca Yetkili Servis Müdürlüğü yaptı. 2017 yılı itibariyle RS Servis'te Mobil Onarım Direktörü olarak görev alan Demirel, evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.

Murat Kundak

Mini Onarım Direktörü

1973 yılında İstanbul'da doğan Murat Kundak, Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğinde öğrenim gördü. Otomotiv sektöründe 25'inci yılını tamamlayan Murat Kundak, sektörün önde gelen firmalarında üst düzey yöneticilik yaptı. 2017 yılında RS Servis Mini Onarım departmanının direktörlüğüne getirilen Kundak, aynı zamanda Müşteri İlişkileri departmanının da direktörlüğünü yapmaktadır.

İletişim Hattı
0212 652 1010

Whatsapp İletişim Hattı
0553 577 6666

Şubeler
0850 777 4077

Acente Destek Hattı
0850 480 7878
© Tüm Hakları RS Servis‘e aittir.