Boya Onarımı (PR)

Boya Onarımı (PR)

İster seyir halindeyken olsun, isterse de aracınız dururken olsun, dış darbeler sonucunda araçların kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen sıyrık, çizik, göçük gibi küçük ölçekli boya hasarlarının onarılarak, görünümlerinin eski haline getirilmesi işlemidir. Bu onarım yönteminde tamir bölgesi mümkün olduğunca küçük tutulur ve sadece hasarlı bölge boyanır. Onarım sırasında kullanılan boyanın rengi, orijinal boya rengine özel bir teknik ile uyumlandırılır ve hasar tamamen yok edilir. Onarım yapılan bölge, mümkün olduğunca küçük tutularak, aracın orijinalliği azami ölçüde korunmaya çalışılır.

“Boya Onarımı” hizmeti en fazla 30 cm’ye kadar olan kaporta sıyrık ve çiziklerine, 20 cm’ye kadar olan tampon sıyrık ve çiziklerine, 10 cm’ye kadar olan ve kaporta eziği bulunan hasarlara uygulanabilmektedir. Anlaşmalı sigorta şirketine göre, “10 cm çapa kadar” şeklinde belirtilen ölçü limiti değişkenlik gösterebilir. Hizmetin uygulanabileceği ölçü limitleri, anlaşmalı sigorta şirketine göre değişkenlik gösterebilir.

Mini Onarım Hizmetleri

RS Servis Bayisi Olmak İster misiniz?

Oto servis alanında hizmet veriyorsanız ve faaliyetlerinizi müşterilerinize RS Servis markası altında sunmak isterseniz, RS Servis Bayisi olmak üzere web sitemiz üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.