İştiraklerimiz

İştirak Şirketlerimiz

RS Servis, oto servis hizmetlerinin yanı sıra, sahip olduğu 35 yıllık bilgi ve deneyim ile oto dışı hasar onarım çözümleri ve oto servis yazılımları gibi alanlarda da, iştirak şirketleri ile faaliyet gösteriyor. Oto dışı onarım çözümleri alanında RS Hasar Çözümleri, iş makinelerinin hasar onarımları alanında Uzman Servis, online oto servis hizmetleri alanında OtoKonfor ve oto servis yazılımları alanında Destech markaları ile hizmet vermeye devam ediyor.

RS Servis

RS Servis 3 Mayıs 2009 tarihinde 6 aylık arge çalışması sonucunda Ankara merkezli olarak kurulmuştur. “Kurumsal Yönetim” anlayışını, “Türk Esnaflık Prensipleri” ile harmanlayarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu sağlam temeller üzerine kurulmuş güçlü bir kurumsal şirket hayali ile yola koyulan RS Servis hızlı, profesyonel ve ekonomik oto servis hizmetleri sunmaktadır.

Web Sayfasını İncele

RS Oto Ekspertiz

RS Oto Ekspertiz markası, uzun yıllardır edinilen bilgi ve birikimiyle ''Yeni Nesil Oto Ekspertiz'' sloganıyla yola çıkmıştır. Yapılan bakım ve onarımların, insan ve hayatı öncelikleyen, orijinal yapıya sadık standartlarda yapılıp yapılmadığını kontrol etmektedir. RS Oto Ekspertiz; 60 yıllık tecrübesini yeni teknolojilerle harmanlayan bir iş modeliyle hizmet vermektedir.

Web Sayfasını İncele

RS Boyasız Onarım

RS Boyasız Göçük Düzeltme şirketi; Müşterilere mobil olarak boyasız göçük düzeltme hizmeti vermeyi amaçlayan ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan grup şirketimizdir. Bayilerin sahip olduğu tecrübe ve yetkinlikleri sentezleyerek daha kaliteli hizmet vermesini hedefleyen güçlü bir yapı ile hizmet vermeye hazırlanmaktadır.

Web Sayfasını İncele

OtoKonfor

Bir otomobilin yaşam döngüsü boyunca ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri karşılamak amacıyla, RS Servis ortaklığında kurulan OtoKonfor, güçlü teknolojik altyapısı, sektördeki bilgisi ve engin tecrübesi ile otomobil kullanıcılarına kaliteli, konforlu ve ekonomik bir hizmet yelpazesi sunuyor. Bireysel otomobil kullanıcılarına ve şirketlerin öz malı durumundaki filo araçlarının kullanıcılarına özel olarak geliştirilen OtoKonfor uygulaması, otomobil alım satımından, satış sonrası hizmetlere kadar akla gelebilecek hizmetlerin tamamının yönetimini, Türkiye'nin en seçkin markalarıyla birlikte, tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Web Sayfasını İncele

Garantili Oto Servis

Garantili Oto Servis; Tüm Türkiye'de müşteriler ile TSE sertifikalı özel oto servisleri bir araya getiren profesyonel bir hizmet ağıdır. Otomotiv Sektöründe periyodik bakım ve mekanik onarım hizmeti veren, özel servisler ile Bireysel araç kullanıcıları, Operasyonel Filo Kiralama, Sigorta ve Öz mal araç parkına sahip Kurumsal firmaları bir araya getirerek hizmet vermektedir.

Web Sayfasını İncele

Tur Assist

TUR ASSIST tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 6000’i aşkın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Bu hizmet ağına dahil olan çekici, kurtarıcı, rent a car, ambulans, ev onarım, otel, acente gibi firmalar düzenli denetim ve eğitimlerden geçerek en üstün standartlarda hizmet vermektedirler.

Web Sayfasını İncele

MET Teknik

MET Teknik, hasarlı araçların şasilerinin ve dış panellerinin onarımında kullanılan ekipmanları, ergonomik çalışma imkanı sunan, kullanıcı dostu ürünler ile karşılanmasını sağlıyor. Satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin kurulumundan itibaren her anında, müşterilerinin satış sonrası servis ve ürünlerin kullanım eğitimi gibi ek hizmet ihtiyaçlarında da her zaman yanında yer almaktadır. Ülkemizin birçok değerli otomotiv markasının eğitim partneri konumundaki MET Teknik Akademi, tarafsız yaklaşımı, inovasyona verdiği önem, sektörde birçok fark yaratan özelliği ile hem ülkemizde, hem de uluslararası alanda önde gelen eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Web Sayfasını İncele

Carshine

RS Otomotiv Grubu’ndan aldığı güçle araç yenileme noktası olan Carshine seramik kaplama, boya koruma, detaylı temizlik, araç yıkama, ppf kaplama, cam filmi gibi hizmetlerini maksimum kalitede ve özel hizmet sunmayı, gün geçtikçe müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek kendimizi daha da geliştirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca kendi markamızla çıkardığımız hızlı cila, şampuan, lastik parlatıcı, motor temizleyici, plastik yenileyici, oto kokusu vb. ürün gamını e-ticaret ve birçok zincir market olmak üzere tüketiciler ile buluşturarak bir otomobilin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Web Sayfasını İncele

RS Assurance

Geleneksel tecrübeyi, yeni teknik ve metodolojiler ile bir araya getirerek RS Otomotiv Grubu şirketlerinin know how transferini, iş birliği yaptığı firmalar ile kazan kazan stratejisi kapsamında en üst noktaya taşımayı hedefleyen RS Assurance , modüler ürün çözümleri ile otomotiv arıza, bakım ve katma değer yaratan ek hizmetler ile ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır.

Web Sayfasını İncele

Destech

Oto servislerinin müşterilerine sunduğu her bir hizmet, arka planında yoğun ve karmaşık bir iş akışını barındırıyor. Her bir işlemin planlı ve sistematik şekilde yürütülebilmesi, takip edilebilmesi ve sorunsuz olarak işletilebilmesi gerekir. Özel servislerinin yazılım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Destech, sektöre özel yazılımlar ve dijital çözümler geliştiriyor.

www.destechhasar.com
RS Servis Bayisi Olmak İster misiniz?

Oto servis alanında hizmet veriyorsanız ve faaliyetlerinizi müşterilerinize RS Servis markası altında sunmak isterseniz, RS Servis Bayisi olmak üzere web sitemiz üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.